bread

Pyragai

Pyragas "Draugystė"

Kepinys iš trapios, su džemo pertepimu ir varškės įdaru.

Fasuojamas sveriamas.

Galiojimo laikas 7 paros.

Pyragas tinginys šviesusis 300 g.

Tai gaminys skirtas ieškanties kažko daugiau... nei tradicinis tamsusis "tinginys". Jame vietoje kakavos naudojamas kondensuotas pienas, suteikiantis kepiniui ypatingą gurmanišką skonį.

Svoris 300 g.

Realizavimo terminas 1 mėnuo.

Kaimiškas pyragas

Tai tikras senovinis pyragas,  toks, kokie buvo kepami mūsų senolių senoviniuose pečiuose. Tai yra mielinės tešlos gaminys su razinomis.

Kepamas formose po 1,4kg. ir  700 g.

Realizavimo terminas 4 paros.

Pyragas "Svaja"

Tai patraukliai supintas pyragas tikriems smaližiams, kurie įvertins ne tik puikią išvaizdą, bet ir puikų skonį. Pyrago viduje gausu aguonų ir razinų įdaro, viršus papuoštas smulkintais žemės riešutais, bei aplietas tikro šokolado glaistu.

Kepamas po 500 g.

Pyragas su aguonomis

Pyragas su aguonomis - ypač mėgiamas smaližių, kuriems patinka didelis kiekis aguonų. Puikiai tinkantis su stikline pieno, ar pusryčiams prie arbatos ar kavos puodelio.

Kepamas po 400g.

Pyragas "Tinginys"

Pyragas "Tinginys" - tai nuo seno visiems žinomas kepinys tuo pačiu pavadinimu, kuris puikiai tinka saldžiam vaišių stalui, kurio viduje persipina šokolado, sausainių aromatai ir  skoniai. 

Formuojamas plokščios formos po 300 g.

Realizavimo terminas 1 mėnuo.

Duona – tai vienas iš seniausių ir pagrindinių žmonių maisto gaminių, pradėtų vartoti tada, kai buvo atrastos grūdinės kultūros. Grūdai iš pirminių javų pradėti rinkti, malti ir kepti, kai žmonės dar nemokėjo įdirbti žemės, bet mokėjo įkurti ugnį.

Solution: gomake logo