bread

Naujienos

2018 Kov 27

Firminės parduotuvės atidarymas

2018 m. kovo  mėn.  27d. atidaryta firminė kepyklos gaminių parduotuvė adresu Kalvarijos g. 128D Kaunas, kurioje galima bus įsigyti ne tik šviežių kepinių, bet ir įprastų maisto produktų bei gėrimų.                                                                                                      Parduotuvės darbo laikas:                                                                                                   I-V 8:00-19:00 val. VI 8:00-17:00 val. VII 9:00-15:00 val.                                                      Prašome apsilankyti.    

Parduotuvė
2017 Spa 2

Informacija klientams;

      Informuojame, kad nuo 2017 m. spalio mėn. 02 d. UAB „Laragis“ buveinė ir gamykla  persikėlė adresu: Kalvarijos g. 128D. LT-46403 Kaunas. Kiti įmonės rekvizitai nesikeičia.

      Prašome visą korespondenciją siųsti naujuoju įmonės buveinės adresu.

2017 Gegužė 15

Priimame užsakymus įvairioms progoms

Pagal kliento pageidavimą, kepame puoštą, šventinę duoną įvairioms progoms, vestuvėms, krikštynoms, šeimos šventėms. Svoris, papuošimas ir kaina - sutartiniai.

 

 

Duona su pageidaujamais papauošimais ar užrašais viršuje

 

 

 

Papuošimai gali būti išraižyti duonos plutoje.

 

 

 

Puoštas kaimiškas pyragas.

Puošta duona
Puoštas pyragas
2010 Bir 24

Maxi skruzdėlynas

Kepyklos pasididžiavimu laikomas kepinys skruzdėlynas - "milžinas" kuris nustebino daugelį savo svoriu ir skoniu, kuriam nešti prireikė net keturių vyrų, ir kuris buvo išdalintas 2010-ųjų metų vasarą, prekybos ir pramogų centre "Mega". Tuo metu jo svoris siekė beveik 62 kilogramus, ir kaip didžiausias ir vienintelis toks kepinys buvo įrašytas į Lietuvos rekordų knygą. Esant pageidavimui, kepykloje dirbantys patyrę konditeriai yra pasiruošę iškepti ir dar didesnį skruzdėlyną - "galiūną"

 

Duona – tai vienas iš seniausių ir pagrindinių žmonių maisto gaminių, pradėtų vartoti tada, kai buvo atrastos grūdinės kultūros. Grūdai iš pirminių javų pradėti rinkti, malti ir kepti, kai žmonės dar nemokėjo įdirbti žemės, bet mokėjo įkurti ugnį.

Solution: gomake logo